KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13388294

nr 1338 8294

Knut Sprengel

(1877-1926), Sverige

Oljemålning, "Röttle". Signerad, daterad 1903, Olja på duk, 56x73 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 27 juli 2020
kl 20:56:58

Knut Sprengel

Läs mer om Knut Sprengel